« Tagasi

Avatud triiphoonete ja aedade päev

Päeva toimumise aeg: 3.september 2023 kell 11.00-17.00

Koostööprojekt "Põhja-Eesti toidukultuur – Paepealsed maitsed!" 
Head ettevõtjad ja peretalud!
Ootame teid osalema ja oma aeda, verandat, triiphoonet avama 3.septembril toimuval Avatud triiphoonete ja aedade päeval. Tegemist on Põhja-Eesti kohalikku toidupiirkonda tutvustava sündmusega, mille kaudu soovime:
- Tutvustada triiphoonete kultuuripärandit ja meie kauneid aedu.
- Julgustada inimesi oma kasvuhooneid ja suvekööke rajama ning selle juures olema loomingulised. Tänapäeval on võimalus rajada väga erineva suurusega, funktsioonidega kasvuhooneid, triiphoonete kõrvale sobivad ideaalselt suveköögid, mis samuti iseloomustavad Põhja-Eesti toidukulutuuri pärandit ning toidu pakkumist oma suveköögis või verandal.
- Tuua esile meie piirkonna tublisid ettevõtjaid, nende aedu ja tooteid ning pakkuda inimestele võimalust varuda otse talust oma sügisannid ja saada osa meie paepealsetest maitsetest.
Päeva toimumise aeg: 3. september 2023 ajavahemikus 11.00 – 17.00.
Selleks, et saaksime kuvada teie tegemisi Põhja-Eesti kodulehel, sotsiaalmeedias ja valmistada ette reklaam ERRis ja Puhka Eestis kodulehel palume teil täita ära vorm hiljemalt 12. juuniks 2023!
Vormis tuleb kirja panna järgmist:
- Osaleva ettevõtte nimi
- Aadress, kuidas googel mapist teid üles leiab, vajadusel panna juhis
- Kontakttelefon ja E-post
- Päevakava – lühikirjeldus, mida külalistele pakutakse
- 1 – 3 fotot, oluline, et fotole on lisatud fotograafi nimi, fotod saab kas lingina vormis teada anda või eraldi meilile saata ehapaas@gmail.com
- Sündmus on tasuta ehk külastajatelt ei tohiks võtta raha lihtsalt teile külla tulemise eest ja aias jalutamise eest. Kuid loomulikult võite korraldada töötubasid, milles osalemise eest saate kehtestada osamaksu. Juhul kui on tasulised töötoad, siis ka see tuleks kirja panna! Pidada kohvikut, müüa aiasaadusi jne.
Kõigile osalejatele toimetame päeva viidad, mida saate panna oma väravasse. Teeme ka elektroonilise versiooni, saate oma kodulehel kasutada. Lisaks meie ühisturundusele saavad kõik toetada omapoolse info levitamisega, näiteks jagada päeva infot oma küllaistele, oma infokanalite kaudu.
Üldinfot saab projektijuhilt Eha Paasilt, eha@arenduskoda.ee
5170214