MTÜ liikmeteks on kohalikud omavalitsused, mittetulundusühingud ja ettevõtted.

 

 

MTÜ PAIK liikmed seisuga 01.12.2023

Liikme nimi Registrikood

Väike-Maarja vald

75011694

Tapa vald

75033477

Vinni vald

75008746

MTÜ Venevere Haridus- ja Kultuuriselts

80183121

MTÜ Kodukülad

80162745

MTÜ Vajangu TÜ 80054854
MTÜ Väike-Maarja Põllumeeste Selts 80082420
OÜ Artiston 10242514
OÜ Kiiker 10228632
AS Tamsalu EPT 10318430
OÜ  Pandivere Ehitus  10247799
MTÜ Liivaküla  Küla Selts 80218180
MTÜ Määri Küla 80228504
MTÜ Simuna Naisteklubi  80128180
MTÜ Käru Küla Selts 80183090
MTÜ Avanduse Küla 80236484
MTÜ Avispea 80145557
MTÜ Rakke Kalaspordiklubi 80280628
MTÜ Vajangu Noorsootöö Keskus 80189610
MTÜ Porkuni 80083030
MTÜ Muuga Maanaisteselts Eha 80038034
OÜ Simuna Ivax 10072673
OÜ Reinpaul 10019934
Muuga PM OÜ 10160744
Laekvere PM OÜ 10127865
OÜ Pihlaspä Talu 10547343
OÜ Vajangu RAMIM 10045481
MTÜ Nelikand 80265209
MTÜ Eipri Külaselts 80265563
MTÜ Rakke Haridusselts 80095687
Andcar OÜ 11130272
Bachtrans OÜ 11234571
Heliki raamatupidamisteenus OÜ 11688063
Jaanus Raidlo Palmi Talu 11596906
Mertigrupp OÜ 11760116
Kermalen OÜ 12293131
MH Õigusabi ja Konsultatsioon MTÜ 80321942
MTÜ Meie Kiltsi 80289397
MTÜ Võivere Tuuleveski 80289776
MTÜ Kotli Maja 80384836
ALP MAA OÜ 11930647
Tamsalu NN ja NM Kristlik Ühing 80162225
MTÜ Lilli Loovusklubi 80583398
Loodussahver OÜ 16070385
Vao kogukonna MTÜ 80391204
MTÜ Puhta vee teemapark 80553894
Äntu Mõis OÜ

10516335

Taimne talu OÜ 16273579
Vajangu Külade Selts 80632122